Znany Księgowy – rzetelna księgowość dla przedsiębiorców

Od wielu lat zajmujemy się księgowością. Wiemy, że jesteśmy w tym dobrzy. Mamy zadowolonych klientów, których przybywa nam z roku na rok. Ważnym dla nas jest, że nasi przedsiębiorcy polecają nas swoim znajomym. Tak więc jak widzisz należymy do biur rachunkowych, które stawiają dobro klienta na pierwszym miejscu. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość świadczonych usług. Posiadamy odpowiednie umiejętności, a szeroka wiedza pozwala na udzielanie profesjonalnych porad związanych z podatkami, finansami i prowadzeniem działalności gospodarczej. Dodatkowym atutem biura rachunkowego jest fakt, że korzystamy z oprogramowania markowych polskich firm. Licencja na program odnawiana jest co roku. Zgodnie z kodeksem zawodowym etyki w rachunkowości wprowadzamy w życie ideę profesjonalizmu równocześnie zobowiązując się do przestrzegania zasad moralnych jak również etycznych. Konkurencyjna branża stawia wysokie wymagania przed służbami finansowoksięgowymi. Staramy się tym samym wspomagać proces podejmowania właściwych decyzji biznesowych. Z zaangażowaniem obsługujemy duże firmy i pomagamy młodym podmiotom gospodarczym. Pomagamy osiągać upragniony sukces.

biuro rachunkowe Znany Księgowy ceny

Nasza oferta na usługi księgowe. Znany Księgowy biuro rachunkowe dla ciebie

Chcemy poinformować, że ofertę naszych usług kierujemy również do osób nie posiadających firmy, które potrzebują fachowej pomocy z zakresu prawa, administracji oraz ekonomii. Dodatkowo świadczymy pomoc przy założeniu firmy oraz wybraniu właściwej formy rozliczeń. Zajmujemy się księgowością podmiotów, które korzystają z różnych form opodatkowania począwszy od karty podatkowej ryczałt, podatkową książkę przychodów i rozchodów a na księgach handlowych kończąc wyliczankę. Reprezentujemy naszych klientów przed us oraz zusem. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, kadry i płace, ewidencję ryczałtową oraz rozliczenia pefron. Prowadzone przez nas biuro rachunkowe zapewnia profesjonalną obsługę księgową i finansową ale także wsparcie doświadczonych księgowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo, rzetelność, fachowość i kompetentną kadrę. Dodatkowo zajmiemy się doradztwem podatkowym. Każdą współpracę rozpoczynamy od spotkania i analizy specyfiki działalności, oczekiwań i potrzeb firmy. Na tej podstawie dobieramy odpowiedni zakres usług oraz narzędzia. Swoją pracę wykonujemy w sposób profesjonalny i zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Dla komfortu klienta odbieramy dokumentację spod wskazanego adresu. Informujemy o ważnych dla was zmianach w przepisach, doradzamy w optymalizacji wydatków, zaproponujemy korzystną formę podatkową. Nie spędzisz wielu godzin na sprawach związanych z rozliczeniem firmy, zrobimy to dla ciebie. Dopilnujemy terminów. Firma z racji świadczenia usług księgowych ma również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze abonamentowe wynagrodzenie ustalone jest z każdym przedsiębiorcom indywidualnie. Przy jego ustalaniu bierzemy pod lupę kilka czynników, przede wszystkim: rodzaj prowadzonej dokumentacji rachunkowej, liczbę dokumentów, liczbę zatrudnionych pracowników, rodzaj prowadzonej działalności (np. sprzedaż, produkcja, usługi), rodzaj i stopień złożoności dokonywanych transakcji gospodarczych. Tania księgowość. Usługi księgowe na najwyższym poziomie – biuro rachunkowe Znany Księgowy .

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Podczas jednego spotkania omówimy wasze oczekiwania oraz wspólnie ustalimy zakres współpracy.