Ubezpieczenie łodzi – na co zwracać uwagę?

Ubezpieczenie łodzi – na co zwracać uwagę?

Zakupy ubezpieczenia łodzi jest nieco inny niż zakupy ubezpieczenia samochodu, chociaż wygląda to całkiem tak samo. Ubezpieczenie łodzi chroni przed stratami poniesionymi podczas pływania łodzią lub podczas transportu łodzi. Większość ubezpieczeń łodzi obejmuje pokrycie szkód wyrządzonych łodzi , silnikowi, jak i przyczepy.

Przy zakupie ubezpieczenia łodzi, najlepiej zacząć z zakładem ubezpieczeń, w który ubezpieczasz swoje samochody i dom. Firmy ubezpieczeniowe zazwyczaj dają duże zniżki do swoich obecnych klientów. Większość firm ubezpieczeniowych daje także spore zniżki dla osób, które ukończyły szkolenie BHP z zakresu pływania łodzią.

Zapytaj wszystkie zakłady ubezpieczeń w okolicy i skontaktuje się o zniżki jakie są w stanie zaoferować. W większości przypadków, nie powiedzą, jakie są w stanie zaoferować rabaty, chyba że specjalnie poprosisz.

Korzystanie z zasobów online to świetny sposób , aby rozpocząć poszukiwania ubezpieczenia dla swojej łodzi. Pobierz listę firm oferujących takie ubezpieczenie, a następnie skontaktuj się z agentami osobiście, aby zobaczyć, czy można wypracować lepszą ofertę . Wierzcie lub nie, firmy ubezpieczeniowe konkurują ze sobą. Nie bój się powiedzieć im najniższą ofertę , które zostały podane do tej pory.

Wiesz, jaki rodzaj ubezpieczenia chcesz i potrzebujesz przed skontaktowaniem się z żadnych środków . Niektórzy agenci próbują sprzedać zbyt wiele ubezpieczeń , powodując swoje premie rakieta , podczas gdy inni nie są tak wiedzę na temat potrzeb ubezpieczeniowych właścicieli łodzi i nie będzie sprzedawać wystarczającą pomoc !

Powinno być chronione przed stratami spowodowanymi przez katastrofy , pożaru, wichury , kradzież, wywrócenie, mieliznę , kolizji i eksplozji. Polityka powinna obejmować kotwice , wiosła , trolling silniki , zbiorniki paliwa, bezpieczeństwa poduszki, narty, liny holownicze , łódki , narzędzia, markizy, ratunkowe i wszelkie urządzenia , które jest na stałe przymocowany do łodzi.

Różne rodzaje ubezpieczeń , które trzeba uwzględniać pływającej odpowiedzialnością, jednostki pływające medycznych płatności, nowo nabytych zasięg pływających, zasięg do naprawy , sprawozdanie dla służb ratunkowych , i zasięg do usunięcia wraku . W większości państw ,zakres odpowiedzialności obejmuje jednostki pływające Odpowiedzialność i skuterów wodnych Płatności medyczne .

Wodne odpowiedzialność będzie cię chronić w razie wypadku , który wynika z własności , konserwacji lub eksploatacji łodzi. Powinna ona obejmować szkody na pokrycie , pokrycie szkód materialnych i nawet zasięg prawnej obrony. Powinien również chronić kogoś, kto jedzie z łodzi , jak długo były one prawnie dozwolona do prowadzenia statku.

Inne rodzaje pokrycia są zazwyczaj dobrowolne, ale zdecydowanie zaleca się . Tam jest trochę, że może się zdarzyć, kiedy transportu lub obsługi statku wody i chronić siebie prawnie powinno być priorytetem!

Ponownie, wiesz co chcesz w warunkach pokrycia przed rozmawiać z agentem, i upewnij się, że masz zasięg , które potrzebujesz.

Porównaj ceny w Internecie, a następnie skontaktować się z agentów , które oferują Państwu najniższych notowań. Weź udział w kursie bezpieczeństwa pływania łodzią , i upewnij się , że masz ten rabat! Po znalezieniu niższe stawki niż oryginalny cytatem , że aktualnie firma ubezpieczeniowa oferowana ci , połączyć je z powrotem i niech wiedzą , że znalazłeś niższą stawkę. Zobacz, czy mogą one konkurować – w wielu przypadkach oferują one dopasować ten wskaźnik , tak , aby zachować swoją firmę!