Pasjonaci Piękna

Pasjonaci Piękna – modelowanie sylwetki i depilacja laserowa

W ostatnich latach odnotowuje się znacznie większe zainteresowanie medycyną estetyczną, która pozwala nam poczuć się lepiej we własnym ciele. To dlatego, że oferowane usługi coraz częściej skupiają się na bezinwazyjnej pomocy, której celem jest udoskonalenie sylwetki, czy też niwelacja mankamentów tych części ciała, które są przez nas postrzegane jako niezbyt estetyczne.  Co ciekawe, zabiegi w tego typu klinikach coraz częściej są stawiane niemal na równi z wizytą w salonach piękności. Być może jest to efektem szybkości wykonywania bezbolesnych zabiegów, które czasami są wręcz relaksującą przyjemnością.

Zabiegi modelujące sylwetkę są najczęściej wybierane

Wbrew pozorom medycyna estetyczna nie skupia się wyłącznie na inwazyjnych zabiegach, które wymagają wykonania specjalistycznych nacięć na skórze w określonym celu. Kliniki, takie jak np. Pasjonaci Piękna w ostatnim czasie skupiają się na bezinwazyjnych zabiegach, które pozwalają m.in. wymodelować sylwetkę.

W tej kwestii szczególnym zainteresowaniem cieszy się endermologia LPG, która pozwala pozbyć się uciążliwego cellulitu, a także opornej tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na wykonywaniu masażu ze stałą siłą nacisku przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który odpowiednio zasysa oraz roluje skórę. Metoda pomaga pobudzić krążenie i metabolizm do działania, dzięki czemu organizm w naturalny sposób zwiększa produkcję kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność skóry.

Medycyna estetyczna oferuje różnorodne zabiegi, których celem jest modelowanie sylwetki. Oprócz wspomnianej endermologii zabiegami wartymi polecenia są także inne masaże, np. falami STORZ lub zabieg  RETIX C, który redukuje rozstępy, czy PQ-Age, który rewitalizuje skórę.

Depilacja laserowa – skuteczna droga do nieskazitelnie gładkiej skóry

Łódzka klinika Pasjonaci Piękna słynie nie tylko z zabiegów modelujących sylwetkę, ale też ze skutecznie przeprowadzanej depilacji laserowej. Zabieg epilacji jest tu wykonywany na najwyższym poziomie. Dlatego, że wykorzystuje laser aleksandrytowy, który skutecznie i bezpiecznie niszczy cebulki niepożądanego owłosienia. Taka laserowa depilacja jest całkowicie bezbolesna, ponieważ urządzenie posiada wbudowany i w pełni zintegrowany system kontaktowego chłodzenia skóry. Dzięki niemu możemy pozbyć się niechcianych włosków z różnych części ciała – nawet z twarzy. Laser sprawdza się szczególnie przy usuwaniu cienkich włosów, których można pozbyć się zaledwie 2 zabiegami.

Oferta kliniki Pasjonaci Piękna nie ogranicza się wyłącznie do modelowania sylwetki i laserowej depilacji, dlatego warto odwiedzić jej stronę , aby sprawdzić całą, dostępną ofertę.